1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

TOYOTA CZĘSTOCHOWA

 

Salon Toyota Częstochowa jest obecny na rynku od 2009 roku. Od początku swojej działalności profesjonalne podejście i najwyższa jakość obsługi klientów były wizytówką firmy.  Z każdym rokiem odnotowujemy wzrosty sprzedaży, a tym samym zwiększa się liczba zadowolonych właścicieli samochodów marki Toyota. 

Toyota Nr.1 w Częstochowie
Toyota utrzymuje swoją dominującą pozycję na polskim rynku motoryzacyjnym od wielu lat. W roku 2023 nie tylko zajęła pierwsze miejsce na skalę krajową wśród rejestracji nowych pojazdów (bez reeksportu), ale również na terenie dawnego województwa częstochowskiego. Dane te pochodzące z Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców (CEPiK) z okresu styczeń 2023 -grudzień 2023 roku i potwierdzają niezmienną siłę Toyoty na lokalnym i ogólnokrajowym rynku.

Toyota Częstochowa to oddział Toyota Katowice Sp. z o.o., spółki która prowadzi również autoryzowane salony marki Toyoty w Katowicach, Tychach i Dabrowie Górniczej.

Katowicki salon został uznany pięciokrotnie Dealerem Roku, oraz czterokrotnie był laureatem nagrody Ichiban: w 2009, 2010, 2012, 2016 i 2023 roku.

Za tytułem „Dealer Roku” kryją się wysokie wyniki osiągnięte w kilku kluczowych kategoriach, wśród których decydujące są ilość sprzedanych samochodów oraz usług serwisowych i części, zadowolenie klientów z obsługi w dziale handlowym i serwisie oraz poziom kwalifikacji zdobytych przez pracowników. W 2020 roku w Wielkim Teście Salonów magazynu "Auto Świat" salon Toyota Częstochowa otrzymał notę WZOROWĄ i znalazł się w ścisłej czołówce najlepszych salonów samochodowych w Polsce.

 

Nagroda Ichiban to prestiżowe wyróżnienie przyznawane co roku dealerom wybranym spośród około 2 500 salonów Toyoty w Europie. Kryterium oceny jest jedno – poziom satysfakcji klientów danej stacji, badany przez niezależną zewnętrzną firmę w oparciu o wywiad telefoniczny z osobami, które zakupiły lub serwisowały samochody w danej stacji.

Wszystkie działania, jakie podejmujemy, mają na celu pełne zaspokojenie potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.  Na każdym etapie staramy się zapewnić najwyższej jakości usługi oraz indywidualne i profesjonalne podejście do naszych Klientów - po prostu można na nas liczyć.

 

USŁUGI

Toyota Częstochowa zapewnia kompleksową obsługę klienta, od sprzedaży samochodów nowych i używanych, przez serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów oraz serwis blacharsko-lakierniczy - po usługi ubezpieczeniowe, kredytowe i leasingowe. W ofercie Toyota Częstochowa znajduje się też cieszący się coraz większym zainteresowanianiem wśród przedsiębiorców - Wynajem Samochodów dla Firm w Leasingu niższych rat KINTO ONE. Serdecznie zapraszamy !