1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Chcesz dołączyć do zespołu profesjonalistów Toyota Częstochowa?
Czekamy zarówno na osoby z doświadczeniem, jak i na otwarte umysły chętne do nauki!

 
Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Doradca ds. doposażenia

Specjalista ds. sprzedaży flotowej

Specjalista ds. sprzedaży samochodów  dostawczych


Zapraszamy do aplikowania ➡️ rekrutacja@toyotaczestochowa.plPrzyjazna atmosfera w pracy i rozwój osobisty

Pracownikom w naszej firmie stwarzamy przyjazną atmosferę pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego.
Nasi nowi pracownicy pod okiem wyznaczonych opiekunów poznają naszą kulturę organizacyjną i specyfikę pracy na danym stanowisku. Oferujemy możliwość rozwoju zarówno doświadczonym specjalistom, jak i osobom rozpoczynającym dopiero karierę zawodową. Wspieramy pracowników poprzez system szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych, organizowanych zwłaszcza przez Akademię Toyoty i Lexusa.
Cenimy świeże spojrzenie, zaangażowanie i staranność w realizacji swoich zadań. Dla osób wyróżniających się oferujemy możliwość awansu lub inne formy rozwoju zawodowego.


Obszary, w których możesz pracować:

My jako pracodawca

Jesteśmy firmą działającą na rynku od ponad 20 lat. Obecnie prowadzimy 4 salony: w Katowicach, Częstochowie ,Tychach i Dąbrowie Górniczej, zatrudniając łącznie prawie 300 pracowników. Corocznie badamy poziom satysfakcji i zaangażowania naszych pracowników i podejmujemy działania w celu stałego poprawiania ich zadowolenia z pracy w naszej organizacji.

Kadrę managerską tworzą ludzie, którzy zaczynali pracę w naszej firmie od stanowisk indywidualnych, niezwiązanych z zarządzaniem: handlowca, mechanika czy doradcy. Kształcimy kadry i związujemy się z pracownikami, a status dużego przedsiębiorstwa daje naszym pracownikom szanse na zdobycie wysokich kompetencji, zarówno managerskich jak specjalistycznych.


Nasza filozofia – Toyota Way

Toyota Way jest dla ludzi z globalnej organizacji Toyota ideałem, standardem i przewodnikiem i zawiera wartości, w które wierzymy:
Challenge (Wyzwanie) – tworzymy długoterminową wizję, aby z odwagą i kreatywnością sprostać wyzwaniom i urzeczywistnić nasze marzenia.
Kaizen (Zmiana na Lepsze) – ciągle doskonalimy swoje działania, dążąc ku innowacjom i ewolucji.
Genchi Genbutsu (Sięganie do Źródła) – praktykujemy Genchi Genbutsu, czyli sięgamy do źródła, by poznać fakty dla podjęcia trafnych decyzji, osiągamy konsensus i realizujemy cele w optymalnym tempie.
Respect (Szacunek) – szanujemy innych, czynimy wysiłki, aby każdego zrozumieć, bierzemy odpowiedzialność i robimy wszystko, aby budować wzajemne zaufanie.
Teamwork (Praca Zespołowa)– stymulujemy rozwój osobisty i zawodowy, wspólnie wykorzystujemy możliwości rozwoju, maksymalizujemy jakość pracy – indywidualnej i zespołowej.

Kogo szukamy?

Poszukujemy osób z doświadczeniem technicznym w sektorze motoryzacyjnym, a także profesjonalistów z różnych dziedzin, np.: sprzedaży, obsługi klienta, telemarketingu i innych. W naszej firmie kierujemy się zasadami Ciągłego Doskonalenia oraz Szacunku dla Ludzi, dlatego poszukujemy osób, które chętnie zdobywają nową wiedzę i dzielą się nią oraz są nastawione na współpracę.

Co oferujemy?

W ramach umowy o pracę oferujemy:
możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach specjalistycznych,
możliwość udziału w ciekawych projektach,
opcję zakupu nowych samochodów oraz części zamiennych na korzystnych warunkach.


Jak wygląda proces rekrutacji?

Prześlij cv na adres: rekrutacja@toyotaczestochowa.pl zaznaczając, na jakie stanowisko i/lub do jakiego działu aplikujesz.
Jeśli Twoja aplikacja będzie spełniała warunki konieczne dla danej oferty pracy, dział HR zaprosi Cię na rozmowę w jednym z naszych salonów.
Po pozytywnym przejściu I rozmowy kwalifikacyjnej zaprosimy Cię na kolejną, tym razem z szefem działu, do którego aplikujesz. Po tym etapie strony podejmą decyzję o zatrudnieniu.